Perşembe, Aralık 24, 2009

Her an Her Yerde Braun Iontec Satin Hair Brush Kazanma Şansı

Her an her yerde başlıyor!
DenedimBiliyorum platformunda başlayan Braun IONTEC Satin Hair Brush programı ‘Her an her yerde’ kampanyası ile şimdi burada devam ediyor!
‘Her an her yerde’ kampanyasına katılarak Braun IONTEC Satin Hair Brush kazanmak istiyorsanız, 5 hafta boyunca kampanyaya dahil olan blogları takip etmeniz ve kampanyanın hangi gün hangi blogda yapıldığını keşfederek sorulan soruları cevaplamanız yeterli. Benim blogumun da dahil olduğu kampanya, her an her yerde! Takip edin, kazanma şansını yakalayın!
Kampanyaya dahil olan bloglar hakkında bilgi almak için tıklayınız.

braun_iontec2


Nasıl kazanacaksınız?
Sizin için özel olarak hazırladığım sorulara doğru cevap vererek, Braun’un ‘Sihirli Dokunuş’u Braun IONTEC Satin Hair Brush kazanma şansını yakalayabilirsiniz.
Tek yapmanız gereken 5 hafta boyunca, herhangi bir zamanda blogumda soracağım 5 sorudan herhangi birini cevaplamak! Her gün Braun IONTEC Satin Hair Brush ile ilgili özelliklerden yola çıkarak seçtiğim kıyafetlerin hangi modacıya ait olduğuna dair doğru cevabı yorum olarak gönderen 40. kişiye, Braun IONTEC Satin Hair Brush hediye edeceğim.

Katılımcılar, sorunun sorulduğu günü takip eden 2 gün boyunca en geç saat 18:00’e kadar cevaplarını göndermelidir. Yorumlar kimsenin verilen cevapları görmemesi için kazananlar belirlenene kadar yayınlanmayacaktır. Kazananlar, katılımın sona erdiği günü takip eden 3 gün içinde herhangi bir saatte burada açıklanacaktır.

Yorum kısmına verilen cevaplarda mutlaka ya rumuzla ya da isim-soyad ile cevap verilmelidir. Adsız olan yorumlar, değerlendirmeye alınmayacak ve silinecektir.

Siz de her an ve her yerde mükemmel saçlara sahip olmak istiyorsanız, soruları doğru cevaplayın, Braun IONTEC Satin Hair Brush’ın ‘Sihirli Dokunuş’uyla tanışma şansını yakalayın!
Her an her yerde, her gün yeni bir fırsat!

Katılım koşullarını en altta görebilrisiniz.

Braun IONTEC Satin Hair Brush
Saçlarınızı kusursuz bir görünüme kavuşturan Braun IONTEC Satin Hair Brush, saç şekillendirme sırasında yaydığı iyonlarla saçınızın elektriğini alıp, kaybettiği nem dengesini yeniler, saçınıza anında parlaklık, akıcılık ve yumuşaklık kazandırır.
Braun IONTEC Satin Hair Brush ile ilgili detaylı bilgiyi buradan edinebilirsiniz.

Braun IONTEC Satin Hair Brush hakkında neler anlattılar?
Braun IONTEC Satin Hair Brush için DenedimBiliyorum platformunda yer alan Başa Bela Elektriklenme programına katılanlar başlarına bela olan, saçlarının elektriklenmesi ile ilgili hikayelerini ve buldukları yaratıcı çözümleri paylaşarak Braun IONTEC Satin Hair Brush kazandılar. Kazananların, ödüllerini aldıktan sonra paylaştıkları deneyimleri aşağıda okuyabilirsiniz.

F. E. DORUKOĞLU / İSTANBUL
Öncelikle size çoooooooooook teşekkür ediyorum. O gün her şey bu kadar mı ters gider derken sizin hediyeniz geldi. O anda neşem yerine geldi ve hemen merakla denedim. İnanılmaz ama saçım çok parlak görünüyor. Üstelik elektriklenme %95 azalmıştı, süper bir üründü. Hemen kuaförüme gönderdim, onlar da çok beğendi ve hemen sipariş verdiler. Teşekkürler DenedimBiliyorum ailesi, teşekkürler Braun ailesi!

E. USTA / BURSA
Saçlarımı Braun IONTEC Satin Hair Brush ile taradıktan sonra saçlarım sanki kuaföre gidip düz fön çektirmiş gibi düzleşti. En hoşuma giden yanı ise saçlarım gün boyu salık bir şekilde durduğu halde hiç karışmadı ve su gibi akışkan görünümünü korudu.

D. DOĞRU / HATAY
Braun IONTEC Satin Hair Brush’ı kullanınca ilk etapta saçımı dümdüz yapacağını düşündüm (eski şekillendiricilerin yaptığı gibi) ama şunu farkettim: Braun IONTEC Satin Hair Brush saçın doğal şeklini koruyor, parlatıyor, elektriklenmeyi önlüyor; yani doğal bir güzellik kazandırıyor. Arkadaşlarımla bu deneyimi paylaştım, onlar da merak ediyorlar. Braun IONTEC Satin Hair Brush’ı ilk kullananlardan olmak ayrıcalık oldu benim için tekrar teşekkür ediyorum.
Katılım Koşulları

1. 24 Aralık – 24 Ocak tarihleri arasında düzenlenecek olan ‘Her an her yerde’ programının www.lacintenel.com adresli internet sitesi üzerinden gerçekleştirilecek ayağı, www.lacintenel.com ve www.denedimbiliyorum.com adresli siteler tarafından düzenlenmektedir.

2. www.lacintenel.com adresinde düzenlenecek olan ‘Her an her yerde’ programı 24 Aralık - 24 Ocak tarihleri arasındaki herhangi bir günde ve saatte başlayıp, herhangi bir günde ve saatte sona erecektir.

3. www.lacintenel.com üzerinde yürütülen program, belirtilen tarihler arasında herhangi bir günde, günün herhangi bir saatinde başlayacaktır. Katılımcıların, kazanma şansını yakalamak için, 5 hafta boyunca herhangi bir zamanda sorulacak olan, Braun IONTEC Satin Hair Brush’ın özelliklerinden yola çıkarak seçilen kıyafetlerle ilgili sorulara verdikleri cevapları lacheenorg@gmail.com adresine e-posta yoluyla göndermeleri gerekmektedir.

4. Katılımcılar, sorunun sorulduğu günü takip eden 2 gün boyunca en geç saat 18:00’e kadar cevaplarını göndermelidir.

5. Programa katılan cevaplar arasından, doğru cevabı gönderen 100. kişi Braun IONTEC Satin Hair Brush kazanacaktır.

6. Katılımlar gönderilmiş olan e-posta hesabı üzerinden değerlendirilecektir. Ödül gönderimi için, lacheenorg@gmail.com adresine gönderilen e-postada katılımcının adını, soyadını, yaşını, ev adresini ve telefon numarasını belirtmesi zorunludur..

7. Kazananlar, katılımın sona erdiği günü takip eden 3 gün içinde herhangi bir saatte www.lacintenel.com adresinde açıklanacaktır.

8. Kazananlar ilgili blogda açıklandıktan sonra, kendileriyle e-posta yoluyla iletişime geçilecektir. Kazananların, kendilerinden talep edilen bilgileri, bu maili aldıktan sonraki 3 gün içinde katılım koşullarında belirtilen e-posta adresine eksiksiz göndermeleri gerekmektedir. Aksi taktirde, ödül kazanma hakkı yedek talihliye geçecektir.

9. Soruların zamanında sorulması ve kazananların zamanında açıklanması bloggerların sorumluluğundadır. Zamanlamalar ile ilgili gecikmelerden, Denedimbiliyorum.com platformu, Proximity İstanbul ve Procter&Gamble sorumlu tutulamaz.

10. Katılımcılar programa yalnızca bir gönderi ile katılabilirler. Birden fazla cevap gönderenler, gönderdikleri ilk cevap üzerinden değerlendirilecektir.

11. Hiçbir katılımcı birden fazla ürün kazanamaz.

12. 24 Aralık – 24 Ocak tarihleri arasında düzenlenecek olan programda katılmıcılar birden fazla ürün kazanamazlar.

13. 18 yaşından küçük olanlar bu yarışmaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi kendilerine ödül verilmez.

14. Ödül almaya hak kazanan katılımcılardan nüfus cüzdanı ve ikametgâh belgesi istenebilir.

15. Katılımcının kimlik bilgileri veya yaşı ile ilgili bir sorun yaşanması durumunda ödül kazanma hakkı, blogger tarafından belirlenen bir sonraki kazanana geçecektir.

16. ‘Her an her yerde’ programı için hizmet veren firmaların çalışanları ve www.lacintenel.com editörü yakınları ödül kazanamaz. Katılıp kazansalar dahi kendilerine ödül verilmez.

17. www.denedimbiliyorum.com ve www.lacintenel.com, program boyunca sonuçları olumsuz yönde etkileyecek şekilde hile yapıldığını tespit etmesi durumunda, ilgili yarışmacının o güne kadar paylaştığı tüm içeriği ve bütün yarışma verilerini hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkını saklı tutar.

18. www.denedimbiliyorum.com ve www.lacintenel.com herhangi bir zamanda yarışma koşullarını tek taraflı olarak değiştirme ve yarışmayı gerekçe belirtmeksizin iptal etme hak ve yetkisine sahiptir.

19. Kazanılan ödül başkasına devredilemez ve/veya ödülün nakit karşılığı talep edilemez.

20. Ödülün teslimatı sırasında ortaya çıkabilecek herhangi bir gecikme ve/veya sorundan, Procter&Gamble, Proximity İstanbul ve www.lacintenel.com web sitesinin editörü sorumlu tutulamaz.

21. Katılım anından sonra cevap, katılımcı tarafından silinemez, değiştirilemez, cevap üzerinde işlenmeler, versiyonlar yapılamaz.

22. Bu bloga içerik gönderen kişiler gönderdikleri içerik üzerinde hak iddia edemezler. Bu içerikler daha sonra www.denedimbiliyorum.com platformunda veya Procter&Gamble tarafından yazılı, görüntülü veya sesli olacak şekilde herhangi bir mecrada yayınlanabilir.

23. Katılımcılar suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasadışı, tehditkâr, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik ya da ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri içerik taşıyan hiçbir cevabı iletemez. Bu tür bir cevaptan doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk münhasıran deneyimi gönderene aittir.

24. Katılımcı, siteye gönderdiği cevap ve diğer her türlü içeriğin kendisine ve/veya izin almış olduğu kişilere ait olduğunu kabul ve taahhüt eder. Katılımcı, kendisinden başka hiçbir kişinin, kurumun, kuruluşun gizlilik hakkını, kişilik haklarını ya da yayın haklarını ihlal eden, fikri ve sınai mülkiyet hakları çerçevesinde korunan hiçbir bilgi ve görsel veya işitsel materyali iletemez. Yasal yükümlülük doğuran durumlarda, cevabı yükleyen/gönderen kişi/kişiler münhasıran sorumlu olacaklarını kabul ederler. Hakları kendisine ait olmayan bir cevapla başvuran katılımcı, programı kazansa dahi ödüle hak kazanamaz. Bu gibi bir durumda kendisine ödül verilen kişi herhangi bir süre sınırlaması olmaksızın her zaman ödülün verildiği tarihteki bedelini derhal iadeyle yükümlü olacaktır. Katılımcılar, Fikir ve Sanat Eserleri Yasası, Markalar Yasası, Türk Ticaret Yasası, Patent Haklarının Korunması Hakkındaki Yasa, Türk Ceza Yasası ve diğer ilgili yasal mevzuat hükümlerine riayet etmeyi ve bunları ihlal etmemeyi baştan kabul ve taahhüt eder. Aksi takdirde, doğacak tüm hukuki ve cezai yükümlülükler tamamen ve münhasıran katılımcıyı bağlayacaktır.

25. Program boyunca hiçbir ücret talep edilmemektedir ve ticari bir amaç da bulunmamaktadır.

26. Yarışmaya katılanlar, tüm şartları okumuş ve kabul etmiş sayılır.

Hiç yorum yok: