Perşembe, Şubat 05, 2009

iyi insanlar

Buraya genelde uzun uzun yazılar yazmıyorum.

Copy-paste (kopyala-yapıştır) tarzı yazılara da karşı olduğumdan burada bulundurmamaya çalışıyorum.

Kişisel hayatıma ve güncel olaylara da çok değinmiyorum. Arada evlilik konusunda ve işle ilgili birkaç yazım dışında genelde buranın içeriği aynı. Bu tabi benim seçimim; bazen bambaşka bir yazı yazacak oluyorum; sitenin yapısını, içeriğini bozmamak adına yazmıyorum.

Bu yazı ise nadir de olsa yazdığım kişisel/güncel hatta teknolojik yazılardan biri.Neyse, konu şu ki farkettiyseniz uzun süre yorumları yayınlamadım çünkü kendi kontrol panelim(yorumları onayladığım ve yazı yazdığım yer) kayboldu. Evet, dün akşam bir anda kayboldu.

Bomboş beyaz bir sayfa ve ben başbaşa kaldık :))

Neyse ki site dosyalarıma erişebiliyordum ve site yayını devam ediyordu. Gece boyunca birbirimize baktık ve ben hiçbirşey yapamadım.

Bugün ise bir arkadaşımın arkadaşı, en eski blog yazarlarından birine ulaştım ve sağolsun sorunu halletti. (Daha önce de Elimkolum Hatice çok yardımcı olmuştu sağolsun.)

Wordpress (blog tabanı diyebiliriz blogspot gibi) diğerlerinden daha profesyonel bence ama sorun çıkardığı zaman da halletmek daha zor. Gerçi ben çok önce blogcu daydım, sonra bir ara blogspot kullandım ikisinde de alan adım yoktu o yüzden karşılaştırmak mümkün değil.

Volkan'a buradan bir kez daha teşekkür etmek istiyorum, sağolsun.

Bu birinci iyi insandı, ikincisinin ise olayını birkaç gün sonra yazacağım. O çok daha başka birşey.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız için teşekkür ederim.

Blogumda durmasını istemediğim eleştiriyi aşan yorumları onaylamıyorum.

lacheenorg@gmail.com adresinden bana ulaşabilirsiniz.