Cuma, Aralık 25, 2020

Sağlıklı Bir Gelişim için Doğru Çocuk Yatağı Seçimi!

Çocukların gerek bedensel gelişimi gerekse zihinsel gelişimi açısından sağlıklı ve kaliteli bir uyku düzenine sahip olması gerekiyor. Sağlıklı ve üstün konforlu uykunun formülü ise hiç kuşkusuz kaliteli bir yatak seçiminden geçiyor. Günün neredeyse üçte ikisini uykuda geçirdiğimizi söylemek mümkün. Bu denli uzun vakti konforlu şekilde geçirmek elbette herkesin hakkı. Böylelikle pozitif ve zinde bir güne merhaba diyebilecek ve günlük rutin işlerinizi daha keyifli şekilde yapabileceksiniz. Sağlıklı uykuya dair tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlayan Hibboux, birbirinden farklı ihtiyaçlara uygun çocuk yatakları ile miniklerin rahat bir uyku çekmesine yardımcı oluyor.

 

Beden ölçüleri baz alınarak tasarlanan ürünler, paket yaylı ve hibrit teknolojisi gibi farklı teknik yapılarla geliştirilerek uyku kalitesini artırmayı hedefliyor. Küçük beylerin ve küçük hanımların mışıl mışıl bir uyku çekmesi için tasarlanan çocuk yatak modelleri, terletmeyen doğal içerikli yorganlarla ve puf kadar hafif yumuşacık yastıklarla kombine edildiğinde rahatlığı maksimum seviyede yaşatıyor.
 

Hibboux ile Hayalleri Süsleyen Odalar Gerçek Oluyor

 

Bebek ve çocuk yatakları seçiminde yatağın ne çok sert ne de vücudun gömülecek kadar yumuşak olmaması önemli bir husus. Sağlıklı malzemelerle geliştirilen Hibboux ürünleri, elastik yapılarıyla hem çocuğunuzun vücuduna yumuşak bir temasta bulunuyor hem de omurga sağlığını destekliyor.

 

Ebeveyn olarak olarak bebek ve çocuklarınız için en iyisini istediğinizi biliyoruz! Uzun yıllar kullanabileceği dekoratif çocuk mobilyaları arasından seçiminizi yapabilir, Hibboux çocuk yatakları ile zenginleştirerek huzur bulabilecekleri yaşam alanları yaratabilirsiniz.

 

Kız çocuk yatakları için rengarenk baskılı yumuşak dokulu Hibboux nevresimlerle şık ve uyumlu dekorasyon kombinleri oluşturabilirsiniz. Geniş hayal dünyasına sahip küçük afacan beyler için de erkek çocuk yatakları tercih edebilir; mavi, sarı ve yeşil tonlardaki baskılı nevresim takımlarıyla tamamlayarak çocuğunuzun oyun ve uyku dünyasını destekleyebilirsiniz.

 

Lateks ve Hybrid Teknolojisiyle Tanışın!

 

Hibboux çocuk yatakları, omurga sağlığını destekleyici lateks katmanıyla zenginleştirildiği için doğanın mucizevi etkisini miniklerin tatlı uykularıyla birleştiriyor. Doğal kauçuk ağacından elde edilen lateks sünger katmanı, yüksek hava geçirgenliği sayesinde gece boyu çocuğunuzun vücut ısısını ideal seviyede tutarak terlemesine engel oluyor. Ayrıca içeriğinde yoğun kimyasal maddeler barındırmadıkları için bebeğinizin veya çocuğunuzun kuş kadar hafif hissetmesini de mümkün kılıyor. Vücuda uygulanan basınç eşit şekilde dağıtıldığı için çocuğunuzun güne daha dinlenmiş ve enerjik şekilde uyandığına tanıklık edebilirsiniz.

 

Botanik Hybrid serisi çocuk yatakları, birden fazla destek katmanı sayesinde omurga sağlığını koruyarak çocuğunuzun vücut ergonomisi gelişimine büyük katkı sunuyor doğal içerikli tencel lyocell elyafları ise pürüzsüz dokularıyla çocuğunuzun hassas tenine yumuşak bir dokunuşta bulunuyor ve vücut nemini koruyarak sabaha kuru şekilde uyanmalarını sağlıyor.

 

Soft Touch süngerlerden tasarlanan ve modelleri arasında doğal malzemesi ağaç sütü olan çocuk yatakları, kenar destekleri sayesinde uzun yıllar çökmeye karşı da dayanıklı. Manyetik alan oluşumunu engelledikleri için bebeğinizin vücuttaki kan dolaşımını hızlanıyor ve böylelikle gece boyu rahat bir ortamda uyku uyuyabilmesine zemin hazırlıyor.
 

Deliksiz Uykuya Dair Tüm İhtiyaçlar Bir Arada!

 

Hibboux çocuk yatakları, bebeklerin kısıtlı hareket kabiliyetlerini baz alarak geliştirilen cairfull teknolojisi sayesinde miniklerin vücudunun her pozisyonda nefes almasına izin veriyor. Ürünlerin üst kısmına eklenen 3 boyutlu küçük yay eklentileri, nem yönetimi ve ekstra hava akımı gibi konforlu özellikleri sayesinde artık çocuğunuz deliksiz şekilde uyku uyuyabilecek, sizin içiniz de gece boyunca rahat edecek!

 

OEKO-TEX® sertifikasıyla hem çevreyi hem de sağlığı destekleyen, kalitesiyle ebeveynlere güven aşılayan Hibboux çocuk yatakları, tamamen doğal içerikli yapılarıyla uzun yıllar deforme olmadan kullanım avantajı sunuyor. Çocuk yatak fiyatları ise ürünlerin kalitesine ve %100 doğal içerikli yapılarına karşılık ulaşılabilir segmentlerde seyrediyor. Hibboux ürün koleksiyonundan miniklerin sağlıkla büyümesini hedefleyen doğal içerikli çocuk yatakları modelleri arasından seçiminizi yapabilir, hemen siparişinizi oluşturarak çocuğunuz için sağlıklı uykunun kapılarını aralayabilirsiniz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız için teşekkür ederim.

Blogumda durmasını istemediğim eleştiriyi aşan yorumları onaylamıyorum.

lacheenorg@gmail.com adresinden bana ulaşabilirsiniz.