Cumartesi, Mayıs 21, 2016

Moda İskele


Bu sene Moda tarafına çok gider olduk. Özellikle kahvaltı için yeni yerler keşfediyoruz ve hepsinden de memnun kalıyoruz. Geçen hafta yine Moda taraflarındaydık ama bu sefer uçurtma şenliği olacak diye sahil tarafına gittik. Ama bu şenlik beklediğimiz gibi olmadı, bireysel birkaç uçurtmayla sınırlı kaldı. Biz de hazır sahil tarafına inmişken kahve içmeye iskelenin tam ucundaki yere gittik.
Aşağıda açık kısmı ve çini desenli dönel merdivenle çıkılan kulesinde de kapalı kısmı bulunuyor. Biz kapalı kısımda oturup kahve içtik ama yemekleri de güzel göürünüyordu. Aynı yerlerden sıkılanlar ve deniz havası almak isteyenler için bir seçenek olabilir.bluz-ben dikmiştim / jean-gap girlfriend / kemer-pull&bear / 
sandalet-steve madden (eski)/ çanta-i am (eski)/ gözlük-rayban

1 yorum:

  1. Laçin Hanım, lisedeydim sanırım blogunuzu ilk okuduğumda o zaman internette kombin önerileri arayıp tarzımı yaratmaya çalışıyordum yıllar geçti hep okudum sizi şimdi üniversiteden mezun oluyorum kendi blogum bile var hala sizi okuyup hem kıyafet hem de yazma tarzınızı çok beğeniyor ve örnek alıyorum =) Yeri gelmişken belirtmek istedim =)

    YanıtlaSil

Yorumlarınız için teşekkür ederim.

Blogumda durmasını istemediğim eleştiriyi aşan yorumları onaylamıyorum.

lacheenorg@gmail.com adresinden bana ulaşabilirsiniz.